Ons team

Rianne
Hallo, mijn naam is Rianne.
Ik ben werkzaam bij Tinker-Bell sinds juni 2004. Ruim 11 jaar lang mocht ik mezelf babyjuf noemen. Nu werk ik alweer enige tijd bij mijn peutervriendjes; de Kletskevers!

Ria
Ik ben Ria en werk sinds 2004 bij Tinker Bell.
Ik ben 1 van de peuterjuffen bij Tinker Bell.

Suzanne
Ik ben Suzanne en ik werk sinds 2007 bij Tinker Bell.
Ik ben begonnen als peuter juf en nu werk ik al een paar jaar met veel plezier als baby juf.

Chantal
Hallo, ik ben Chantal en trotse eigenaar van Tinker Bell. Een super gezellig kinderdagverblijf met een gouden team.
Samen met de meiden zijn we continue bezig met nieuwe ontwikkelingen om zo onze kwaliteit hoog te houden.
Ouders, kinderen en personeel een prettig gevoel geven binnen Tinker Bell….daar doe ik het voor!

Lisanne
Mijn naam is Lisanne en ik werk sinds 2011 al bij Tinker Bell.
Ik ben begonnen als invalkracht en ik werk nu met veel trots op de babygroep! Aan het eind van de dag ga ik met een goed gevoel naar huis als de kinderen het ook naar hun zin hebben gehad.

Irma
Vanaf 2005 werk ik met veel plezier bij Tinker Bell. Ik maak deel uit van een fijn team, dat zich volledig inzet voor het welzijn van de kinderen.
Regelmatig volgen wij cursussen die bijdragen aan het vergroten van onze kennis en vaardigheden. Zo blijven wij op de hoogte van de ontwikkelingen in ons vakgebied. Ik hecht veel waarde aan een goede samenwerking met de ouders, omdat het essentieel is voor de zorg en het welbevinden van het kind op de groep. De eerste jaren was ik werkzaam op een peutergroep.
Tegenwoordig kunt u me bij de baby's vinden. Ik geniet erg van mijn werk en het contact met de kinderen. Ook geeft de ontwikkeling van de kinderen mij telkens veel voldoening.

Angela
Mijn naam is Angela en ik werk al sinds 2001 bij Tinker Bell. Ik heb zelf een zoon en twee dochters die ook alle drie hun carrière gestart zijn bij Tinker Bell.
Ik ben zowel een peuter als een baby juf geweest maar heb in 2007 het werk op de groepen vervangen voor een plekje op kantoor. Ik ben soms nog wel op de groepen te vinden. Het blijft heel leuk om even te kletsen met de peuters of even een flesje te geven op de babygroep.
Eind 2019 heb ik mijn opleiding pedagogisch beleidsmedewerker en coach behaald. Weer een aanwinst voor mijn werkzaamheden bij Tinker Bell.

Anouk
Mijn naam is Anouk en ik werk sinds november 2016 bij Tinker Bell. Ik werk als vaste kracht bij de Hartediefjes.
Ik vind het super leuk om bij de Hartediefjes te werken omdat je elke dag wat nieuws beleefd met de kinderen. Ik ga met een goed gevoel naar huis als alle kinderen het naar hun zin gehad hebben.

Astrid
Mijn naam is Astrid, ik ben getrouwd en trotse moeder van 2 jongens. Mijn zoons zijn inmiddels al aardig zelfstandig, waardoor ik gelukkig mijn oude werk bij Tinker Bell als inval medewerker weer op kon pakken. Naast Tinker Bell werk ik nog bij een woongroep voor mensen met een ernstig meervoudige beperking. Het werken bij Tinker Bell heb ik erg gemist, en ik vind het weer fijn om in te kunnen spelen op de behoeftes en wensen van de kinderen.

Eyra
Hallo Ik ben Eyra en werk sinds december 2018 bij Tinker Bell. Ik werk als vaste inval op alle groepen, zo leer ik iedereen goed kennen. Werken met kinderen is het leukste wat er is, het is onmogelijk een slecht humeur te hebben met zoveel vrolijke snoetjes :)

Melissa
Hallo mama’s en papa’s 👋🏼,
Ik ben Melissa. Ik ben getrouwd en woon samen met mijn man en zoontje geboren in 2018 in Zoetermeer. Ik heb een studie maatschappelijk werk gedaan en verpleegkundige. Nu ben ik al een tijdje werkzaam als pedagogisch medewerkster.
Vanaf 1 juli 2020 mag ik het team bij Tinkerbell gaan versterken en ik kijk hier onwijs naar uit!
Mochten jullie vragen hebben... kom gerust langs voor een praatje.
Tot snel!
Melissa

Anja
Hallo allemaal,
Ik ben Anja, sinds 2004 werkzaam bij Tinker Bell.
Nog altijd werk ik met heel veel plezier!
3 dagen in de week ben ik te vinden op de Disneybabies.
Wat is nou leuker dan al die kleine mensjes verzorgen, begeleiden en zien opgroeien!?
En dat samen met een heel leuk team!
Uw kind(eren) en een goede communicatie met u staan bij mij voorop!
Zie ik jullie snel!?

Mariska
Ik ben Mariska en werk sinds 2009 bij Tinkerbell en ben moeder van 2 prachtige kinderen, Denise en Danny.
Ik breng het liefst tijd door met vrienden, met de kinderen en geniet van elke dag.

Ginny
Hallo ik ben Ginny en werk sinds november 2002 met veel plezier bij Tinker Bell.
Ik zie de groep als een soort "mini maatschappij" waarin alle facetten van 't leven in 't klein aan bod komen.
Je hebt te maken met verschillende karaktertjes en 't is dus de kunst om al deze karaktertjes zo goed mogelijk te laten samenwerken voor een optimale sfeer binnen je "mini maatschappij". Dit maakt 't werken met kinderen zo leuk!

Eline
Hoi!
Mijn naam is Eline en ik werk sinds november 2016 bij Tinker Bell. Sinds
februari 2018 zorg ik samen met mijn collega met heel veel liefde voor
de baby’s van de Zonnestraaltjes! De kinderen zien ontwikkelen en hen
hierbij helpen, vind ik het mooiste wat er is. Maar natuurlijk laat ik de momenten
om even fijn met ze te knuffelen ook zeker niet aan me voorbij gaan!

Nina
Hallo allemaal,
Mijn naam is Nina. Ik doe de opleiding Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker en ik ben sinds 2019 stagiaire op Tinker Bell. Ik ben begonnen bij de peuters (Speurneuzen) en ik mag vanaf september 2020 stage lopen bij de baby’s (Disneybabies). Ook werk ik als invalkracht.
Mocht u vragen hebben, kunt u altijd naar mij toekomen.

Mirjam
Hallo allemaal
Mijn naam is Mirjam en ik ga dit jaar beginnen aan de opleiding gespecialiseerd pedagogisch medewerker niveau 4. Ik heb op verschillende groepen voor mijn vorige opleiding pedagogisch medewerker 3 stage gelopen (lollifanten, kletskevers en de zonnestraaltjes)
Dit jaar ben ik de stagiaire bij de speurneuzen. Ook werk ik als invalkracht.
Mocht u nog vragen hebben mag u altijd naar mij toe komen.
Groetjes Mirjam

Sandia
Hallo Allemaal,
Ik ben Sandia en sinds 1 Oktober 2020 werk ik als leidster bij Tinkerbell.
Met veel plezier kom ik 3 dagen in de week naar Tinkerbell, dan kun je mij vinden op de Disney baby’s groep.
Zo nu en dan zal ik, waar nodig is ook op andere groepen invallen.
We zullen vast en zeker kennismaken!
Tot dan! Sandia

Richenna
Hallo lieve ouders.
Ik ben Richenna, moeder van 2 dochters geboren in 2011 en 2019.
Na jaren in de zorg gewerkt te hebben volg ik nu de opleiding Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker 4, daarnaast loop ik sinds 2019 3 dagen in de week stage bij Tinker-Bell, eerst bij de Disneybabies en nu bij de Beestenboel.
Dit doe ik met heel veel plezier.
Knuffels en omslagdoeken haken is mijn hobby, en in mijn vrije tijd doe ik graag leuke dingen met mijn kinderen.